Mężczyźni w Izraelu leczą zapalenie prostaty w 2-3 tygodnie, raz na zawsze (opisaną poniżej metodą)

W tym samym czasie w Polsce chciwi lekarze utrudniają promocję skutecznych środków we współpracy z sieciami aptek. Wyłudzają tyle pieniędzy, ile tylko się da, przepisując nieskuteczne i drogie leki, a także zabiegi, które w efekcie powodują konieczność ciągłego leczenia! Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jak i gdzie znaleźć to izraelskie lekarstwo.

Zapalenie gruczołu krokowego jest jedną z najczęstszych chorób wśród mężczyzn w wieku powyżej 40 lat, a jednocześnie lekarze zauważyli nieprzyjemną tendencję tego schorzenia do "odmładzania się". Coraz więcej mężczyzn odwiedza lekarzy z tym problemem w wieku 30, 25, a nawet 20 lat.

img

Choroba jest spowodowana następującymi nawykami i czynnikami:

 • – siedzący tryb życia;
 • – nieregularne życie seksualne;
 • – gruźlica, która jest chorobą zakaźną;
 • – predyspozycje genetyczne;
 • – stres i choroby układu moczowo-płciowego.

W dzisiejszym świecie bardzo łatwo jest zacząć mieć problemy z prostatą. Niektórzy mężczyźni odczuwają to w wieku 25 lat, inni w wieku 45 lat, to tylko kwestia czasu.

Sprawdź, czy masz objawy zapalenia prostaty:

img

W 2020 roku Centrum Badań Chorób Urologicznych opublikowało następujące statystyki: ponad 55% mężczyzn powyżej 40 roku życia cierpi na problemy z prostatą. Dość łatwo można sprawdzić, czy masz zapalenie gruczołu krokowego, nawet bez stopnia medycznego, ponieważ wiele z jego objawów jest charakterystyczne:

 • Kłujący ból:
  • – w podbrzuszu i jądrach;
  • – w kroczu lub penisie;
 • Zaburzenia oddawania moczu:
  • – częste oddawanie moczu, uczucie pieczenia w cewce moczowej;
  • – uczucie "niepełnego opróżniania pęcherza";
  • – utrudnione oddawanie moczu (słaby strumień);
 • Zaburzenia seksualne:
  • – zmniejszenie pożądania seksualnego;
  • – pogorszenie czasu trwania i jakości erekcji;
 • Zaburzenia wytrysku:
  • – przedwczesny wytrysk lub problemy z jego osiągnięciem;
  • – słaby wytrysk.
 • A także zwiększone zmęczenie i drażliwość.

Pomimo oczywistego spadku jakości życia, wielu mężczyzn żyje z zapaleniem prostaty od lat, nie znając nieodwracalnych konsekwencji, łącząc wygodne życie w połowie z nieprzyjemnymi odczuciami.


Nieleczone zapalenie gruczołu krokowego zawsze prowadzi do gruczolaka prostaty (śmierć dla mężczyzn)

Ci ludzie mogą częściowo zrozumieć, że diagnoza "zapalenia gruczołu krokowego" powoduje ciężką depresję i dezorientację u każdego człowieka, który rozumie ten proces. Co więcej, w większości przypadków po diagnozie "zapalenia gruczołu krokowego" wizyty u urologa stają się corocznym i upokarzającym obowiązkiem. Lekarze łagodzą najostrzejsze objawy lekami, które są "zalecane przez farmaceutów", ale zapalenie gruczołu krokowego powraca prawie natychmiast, gdy mężczyźni przestają je przyjmować. Ta rzeczywistość jest straszna!

Jak należy leczyć zapalenie gruczołu krokowego (i jak NIE)

Smutne jest to, że dość trudno jest pozbyć się zapalenia prostaty.

Standardowe leczenie zapalenia prostaty wygląda tak:

img

 • Nie ma znaczenia, czy idziesz do szpitala, czy do lekarza, ponieważ w końcu nadal będziesz musiał zapłacić.
 • Lekarz wykonuje badanie i przepisuje wiele testów. Niektóre z nich nie są nawet konieczne i są potrzebne tylko do poszukiwania chorób pokrewnych. Poza tym testy też kosztują.
 • Po badaniu lekarz diagnozuje zapalenie gruczołu krokowego i przepisuje "polecane leki." Przepisują oni leki łagodzące ostre objawy, a nie dla leczenia przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego. I, oczywiście, urolog zaleca środki tych firm, których przedstawiciele medyczni przynoszą mu najwięcej pieniędzy. Wszyscy to wiedzą.
 • Oprócz "polecanych" leków, lekarze zawsze przepisują doodbytniczy masaż prostaty lub podobne leczenie w celu złagodzenia objawów. Jest to upokarzająca i bardzo nieprzyjemna procedura – masaż wykonuje się palcem przez odbyt mężczyzny. Średnio niezbędnych jest 10-14 sesji masażu i, oczywiście, trzeba zapłacić za każdą sesję.

  img

 • Oprócz podstawowego leczenia, lekarze często przepisują leki w celu poprawy funkcji seksualnych i jakości nasienia, aby "odnowić ciało" po zażyciu antybiotyków itp.

W rezultacie całkowite leczenie zapalenia gruczołu krokowego w Polsce kosztuje od 5 000 do 10 000 złotych. Urolodzy tworzą schemat leczenia w zależności od sytuacji finansowej pacjenta. W takich przypadkach leczone są tylko główne ostre objawy choroby. Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego utrzymuje się i pojawia się ponownie, gdy tylko przestaniesz przestrzegać reżimu przepisanego przez lekarza. W końcu, trzeba płacić dużo pieniędzy każdego roku, co jest korzystne dla wszystkich firm farmaceutycznych.

Jak leczy się zapalenie prostaty w Izraelu

W Izraelu, aby wyleczyć prostatę, nawet nie trzeba iść do lekarza. Przy pierwszych objawach mężczyźni idą do apteki i kupują produkt sprawdzony od dziesięcioleci, który nie trafia na polski rynek tylko dlatego, że pomaga całkowicie pozbyć się przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego (raz w życiu i na zawsze)! Oczywiście taki produkt nie jest opłacalny dla polskiej mafii farmaceutycznej. W końcu znacznie bardziej opłaca się im walczyć z objawami każdego roku, niż trwale leczyć chorobę. W przeciwieństwie do naszego kraju, prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest wysoko rozwinięte w Izraelu. Firmy ubezpieczeniowe nie zarabiają na częstych wizytach u lekarzy (częstszych niż dwa razy w roku), ponieważ płacą za wszystko, a pensje lekarzy są tam dość wysokie. Wręcz przeciwnie, są one zainteresowane zapewnieniem najbardziej skutecznego i najszybszego leczenia.

W Izraelu interesy firm ubezpieczeniowych pokonały mafię firm farmaceutycznych, a na szczęście dla zwykłych mężczyzn skuteczne lekarstwo na zapalenie gruczołu krokowego jest tam zawsze w sprzedaży.

Czy sytuacja w Polsce zmieni się na lepsze?

Niestety, nie powinniśmy oczekiwać pozytywnych zmian w tym obszarze, ponieważ wielomiliardowa działalność europejskich stowarzyszeń farmaceutycznych nie pozwoli na to.

Obecnie jednak nie ma potrzeby kupowania leków w aptekach. Możesz zrobić wiele rzeczy online, na specjalistycznych stronach internetowych. Środek o nazwie "Prostonel" został niedawno uznany za najbardziej skuteczny lek w Izraelu. Stał się niezwykle popularny niemal natychmiast po pojawieniu się na rynku. Ten produkt jest dostępny również w naszym kraju.

Porównajmy, czym Prostonel różni się od naszego najpopularniejszego leku dostępnego w aptekach.

img

Prostonel

img

Popularny środek

Cena: Prostonel jest teraz dostępny z 55% rabatem! Kosztuje około 240 złotych za 90 kapsułek. Zalecana kuracja: 3 opakowania = 720 złotych
Działanie: Całkowicie likwiduje zapalenie gruczołu krokowego, nawet w jego przewlekłej postaci. Raz na zawsze. Tylko 1 cykl stosowania. Łagodzi ostre objawy zapalenia prostaty – ból i problemy z oddawaniem moczu.
Dodatkowe efekty: Zwiększa libido
Zapobiega przedwczesnemu wytryskowi
Poprawia potencję
Normalizuje pracę pęcherza moczowego
Poprawia stan naczyń krwionośnych
Zmiękcza stolec, zwiększa perystaltykę jelit
Skutki uboczne, szkody dla organizmu Brak. Tylko naturalne składniki. Może powodować problemy z jelitami
Zmniejsza potencję
Może powodować problemy z jelitami
Osłabia układ odpornościowy i rozwija alergie
Powoduje silny ból brzucha
Zasada działania: Ma całościowy wpływ na prostatę dzięki specjalnie dobranej kompozycji naturalnych składników, działa przeciwzapalnie i regenerująco. Usuwa całą chorobotwórczą florę z prostaty, poprawia jej strukturę i funkcję. Zalecany przy przewlekłym, zastoinowym i bakteryjnym zapaleniu gruczołu krokowego. Tymczasowo łagodzi ból zapalenia gruczołu krokowego poprzez maskowanie przebiegu choroby. Choroba nasila się ponownie po przerwaniu przyjmowania leku.
Składniki: Naturalne składniki roślinne Jedynym naturalnym składnikiem jest pokruszona palma sabałowa (nie ekstrakt!). Wszystko inne ma charakter chemiczny – dwutlenek tytanu; czarny barwnik tlenku żelaza; czerwony barwnik kochiny (E 124) itp.
Gwarancja: 365-dniowa gwarancja producenta Brak gwarancji


W naszym kraju producentowi udało się udostępnić ten produkt każdemu! Po długich negocjacjach udało im się uruchomić krajowy program pod nazwą "Męskie Zdrowie". Celem programu jest danie każdemu mężczyźnie szansy na wyleczenie zapalenia gruczołu krokowego bez zachorowania na raka, niezależnie od jego sytuacji finansowej. W ramach tego krajowego programu możesz otrzymać Prostonel z 55% zniżką!

Możesz kupić Prostonel bezpośrednio od producenta, klikając na poniższy przycisk.

Duże sieci aptek w kraju próbują utrudnić dystrybucję i promocję produktu. Chociaż coraz więcej uczciwych lekarzy zaczyna polecać Prostonel, prawdopodobnie sprzedaż może zostać wstrzymana w najbliższej przyszłości z powodu trudności w wejściu na polski rynek farmaceutyczny. Zalecamy wszystkim mężczyznom kupowanie Prostonel, gdy jest taka możliwość. Aż do (włącznie) produkt będzie sprzedawany z 55% rabatem!

MOŻESZ KUPIĆ Prostonel Z 55% RABATEM! ZOSTAW ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU W PROGRAMIE. OSTATNI DZIEŃ NA ZAMÓWIENIE Z RABATEM TO (WŁĄCZNIE)

Stara cena: 299zł

Nowa cena: 137 zł


Komentarze


img

Kamil

Dzięki za ciekawy artykuł! Wszyscy na górze są skorumpowani, dobrze, że w internecie można dowiedzieć się tego, czego lekarze nam nie mówią. Zamówiłem Prostonel ze zniżką. Problemy z prostatą nareszcie się skończą.

img

Jakub

Całkowicie się zgadzam! Prostonel to cudowny produkt. Kupiłem go w Czarnogórze podczas wakacji zeszłego lata, płacąc prawie 70 Euro. Do tego czasu przez 10 lat cierpiałam na przewlekłe zapalenie prostaty. Próbowałem leczyć je klasycznymi lekami, chociaż miały one tylko tymczasowy efekt. Objawy zapalenia gruczołu krokowego całkowicie zniknęły z Prostonel. Polecam Prostonel wszystkim mężczyznom. To naprawdę pomoże!

img

Jan

Zamówiłem to. Naprawdę dostałem produkt 55% taniej! Jestem mile zaskoczony. Dziękuję!

img

Maurycy

Miałem również doświadczenie w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego za pomocą tego środka. Kupiłem go ze wspomnianej strony internetowej, ale nie było wtedy zniżki, a kosztował około 3000 złotych za opakowanie. Ale on jest naprawdę wart swojej ceny, pomógł mi pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego w około 2 tygodnie bez żadnego masażu.

img

Mateusz

Widziałem program telewizyjny o tym produkcie, który nie jest sprzedawany w aptekach. To był rodzaj dziennikarskiego śledztwa. Chciałbym dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

img

Edward

Mam przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego od 28 roku życia. Teraz mam 41 lat. Próbowałem leczenia dwa razy w tym czasie, ale nie odniosłem większego sukcesu. Ostatnim razem lekarze ledwo mnie uratowali. Powiedzieli mi, że zapalenie gruczołu krokowego może przekształcić się w raka prostaty. Radzę więc każdemu, kto ma zapalenie gruczołu krokowego, aby jak najszybciej się go pozbył. To bardzo niebezpieczne dla Twojego zdrowia.

img

Wanda

Na pewno zamówię go dla mojego męża. Dziękuję!

img

Aleksander

Otrzymałem produkt z 55% rabatem. Dziękuję producentom!

img

Ryszard

Prostonel to najlepszy produkt! Zgadzam się z autorem artykułu i wszystkimi osobami w komentarzach, które go chwalą. Używałem go jakieś 3 miesiące temu. Nie mam już żadnych oznak zapalenia prostaty! Męczyło mnie to przez lata, ale teraz czuję się świetnie.

img

Marek

+500. Świetny produkt!

img

Karol

Znalazłem więcej informacji na oficjalnej stronie Prostonel. Imponujące! Obiecali, że towar zostanie dostarczony pocztą w ciągu 5 dni, co jest bardzo wygodne.

img

Tomasz

Naprawdę dobry produkt. Na początku byłem sceptyczny. Dostarczono mi go w kilka dni. Teraz, po miesiącu stosowania, nie mam już żadnych objawów zapalenia gruczołu krokowego. Bez bólu, bez pieczenia, bez problemów z oddawaniem moczu. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

Zdjęcia